PUBLIKACJE  >  NASZE WYDAWNICTWA
Wkładka do śpiewnika pieśni patriotycznychWkładka poświęcona powstańcom styczniowym w twórczości Kajetana Saryusza Wolskiego do Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych wydanego przez MEC w maju 2015 r.
pobierz w formacie pdf  >>
Małopolski Historyczny Szlak Pamięci - koncepcjaWkładka poświęcona Małopolskiemu Historycznemu Szlakowi Pamięci do "Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych" wydanego przez "MEC" w listopadzie 2012 r.
W 2012 roku Małopolskie Centrum Edukacji "MEC" rozpoczęło prace nad stworzeniem "Małopolskiego Historycznego Szlaku Pamięci" (MHSP), łączącego najważniejsze wydarzenia z historii Polski, poprzez utworzenie szeregu tras tematycznych.
pobierz w formacie pdf  >>
Wkładka do śpiewnika pieśni patriotycznychWkładka poświęcona Małopolsce w Powstaniu Styczniowym do "Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych" wydanego przez "MEC" w listopadzie 2013 r.
pobierz w formacie pdf  >>
Wkładka do śpiewnika pieśni patriotycznychWkładka poświęcona Krakowowi w Powstaniu Styczniowym do "Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych" wydanego przez "MEC" w listopadzie 2013 r.
pobierz w formacie pdf  >>
Wkładka do śpiewnika pieśni patriotycznychWkładka pn. Małopolski Szlak Powstania Styczniowego do "Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych" wydanego przez "MEC" w maju 2013 roku.
pobierz w formacie pdf  >>
Wkładka do śpiewnika pieśni patriotycznychWkładka do "Śpiewnika polskich pieśni patriotycznych" wydanego przez "MEC" z okazji 150. rocznicy Powstania Styczniowego w styczniu 2013 r.
pobierz w formacie pdf  >>
wszystkich: 6 na stronach: 1
najnowsze              Strona Małopolskiego Szlaku Powstania Styczniowego